Eğitim

Eğitim

Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken, diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete, özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette, üretilen mal ve kalitesi kadar, fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. Bu bilinçle yola çıkan yönetimimiz, gerek yerli, gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede tatmin edebilmek, sizlere daha hızlı, kaliteli, profesyonel hizmet vermek, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşteri talepleri doğrultusunda bütün bir lojistik hizmeti vermek amacıyla, 'YENİDEN YAPILANMASINI'' hızla sürdürmektedir.

 

Eğitim

İşe yeni başlayan çalışanlarımız, her pozisyon için ayrı belirlenmiş olan adaptasyon programına katılır. Bu programla birlikte kişilerin iş süreçlerini öğrenmelerini ve şirkete en kısa sürede uyum sağlamalarını hedeflemekteyiz.

Yıl içersinde belirli dönemlerde yapılan Performans Değerlendirme sisteminden ortaya çıkan sonuçlara göre personelimizin eğitim ihtiyacı belirlenir. Buna bağlı olarak bu gelişimi tamamlamak adına şirket içi ve dışı eğitimler düzenlenir.

 

En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendiren, inisiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık, Nova Lojistik' de çalışmanın ayrıcalık olduğunun farkında olan bireylerden oluşan, kaliteli ve mutlu bir iş gücü şirket politikamızdır .

IK Başvuru Formu

Nova Lojistik İletişim
Nova Lojistik WhatsApp
UA-195603873-1