Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken, diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete, özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette, üretilen mal ve kalitesi kadar, fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. Bu bilinçle yola çıkan yönetimimiz, gerek yerli, gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede tatmin edebilmek, sizlere daha hızlı, kaliteli, profesyonel hizmet vermek, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşteri talepleri doğrultusunda bütün bir lojistik hizmeti vermek amacıyla, 'YENİDEN YAPILANMASINI'' hızla sürdürmektedir.

 

    

Kalite Politikamız

Müşterilerine lojistik sektöründe çözümler sunmayı amaçlamış olan Nova Lojistik, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak temelinde kurulmuş kalite sistemimiz, Nova Lojistik için bir iş biçimine dönüşmüştür.

 

Amacımız sadece birlikte çalışmak değildir. Önemli olan sorunlarınıza anında ve rantabl çözümün bulunmasıdır.

Kalite Politikası ile hedefimiz, müşteri talebinin alınmasıyla başlayan hizmet sürecimizi, adrese teslim noktasına kadar Kalite Güvencesi altında tutmaktır.

 

Nova Lojistik İletişim
Nova Lojistik WhatsApp
UA-195603873-1