İşe Alım

İşe Alım

Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken, diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete, özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette, üretilen mal ve kalitesi kadar, fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. Bu bilinçle yola çıkan yönetimimiz, gerek yerli, gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede tatmin edebilmek, sizlere daha hızlı, kaliteli, profesyonel hizmet vermek, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşteri talepleri doğrultusunda bütün bir lojistik hizmeti vermek amacıyla, 'YENİDEN YAPILANMASINI'' hızla sürdürmektedir.

 

İşe Alım

Nova Lojistik takım çalışmasına yatkın, kendini geliştirmeye istekli, yaratıcı ve şirket kültürümüze uygun yeni takım arkadaşlarımızı seçme süreci İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yetkinlik bazlı, işin gerektirdiği niteliklere uygun, seçme ve yerleştirme sistemi ile yürütülmektedir.

 

İş başvuruları internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Verilen ilanlar dışında genel başvuru yolu yılın her dönemi açıktır. Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir pozisyon olmasa da ihtiyaç olduğunda adaylara geri dönüş yapılır.

IK Başvuru Formu

Nova Lojistik İletişim
Nova Lojistik WhatsApp
UA-195603873-1